Başkan Dündar,Türk Metal Sendikası'nı Ziyaret Etti

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Türk Metal Sendikası Bursa 3 Nolu Şube Başkanı Zafer Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Dündar,Türk Metal Sendikası'nı Ziyaret Etti
 Gerçekleştirilen genel kurulda, Türk Metal Sendikası 3 Nolu Şube Başkanlığına seçilen Zafer Öztürk’ü makamında ziyaret eden Başkan Dündar, “Sendikalar, yalnızca işçi ile işveren arasındaki iş barışı değil, aynı zamanda sosyal barışın sağlanmasına da büyük katkı sağlıyor. Bu sebeple sendika ile üyeleri arasındaki güvenin tesis edilmesi de son derece önemli. Bu bakımdan sizlerin de bizler gibi sorumluluğunuz çok yüksek” dedi.
Türkiye’nin yer altı zenginliklerine değil, üretime dayalı bir ekonomisi olduğuna dikkat çeken Başkan Dündar, “Dolayısıyla ülkemizde üretimde çalışan kesimin sosyal barış içerisinde olmasını sağlamak son derece önemli. Bu yönde gösterdiğiniz çaba ve gayretler için sizleri kutluyor, bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Zafer Öztürk ise, Türk Metal Bursa 3 Nolu Şube olarak sendikacılığı, sadece üyeleri ile işveren arasında barışı sağlamak olarak görmediklerini söyledi. Öztürk, “Bizler, önceliğimiz işçi ve işveren arasındaki barışı sağlamak gibi görünse de, üyelerimizin her türlü sosyal faaliyetlerini de katkı sağlıyoruz. Üyelerimizin iş güvencesinin dışında sosyal anlamda da ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında son derece ciddi çalışmalar yürütüyoruz” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2015, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0