Afrin’den Selam Gönderen Mehmetçiğin Ailesini Ziyaret Etti

Belediye Başkanı Alper Taban, Afrin’den İnegöl Belediyesi personeli ve Belediye Başkanına selam gönderen Uzman Çavuş Erdem Koçak’ın İnegöl’deki ailesini ziyaret etti.

Afrin’den Selam Gönderen Mehmetçiğin Ailesini Ziyaret Etti
 Ülkemizin sınır güvenliğini sağlamak adına Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Harekatı sırasında, İnegöllü Jandarma Özel Harekatta görevli Uzman Çavuş Erdem Koçak’ın paylaştığı duvar yazısı, dün ilçe gündeminde önemli yer tutmuştu. Duvara yazdığı “Afrin’den İnegöl Belediyesi tüm çalışanları ve Belediye Başkanına selam olsun” mesajı ile fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan Erdem Koçak’ın bu jestine, Belediye Başkanı Alper Taban’da sosyal medya hesabından yayınladığı bir mesajla karşılık vermişti.

“SELAMLARIN EN GÜZELİNİ AFRİN’DEN ALDIK”
Sosyal medya hesabından; “Ve aleykümselam yiğit. Selamların en güzelini İnegöllü Erdem Koçak kardeşimizden, Afrin’den aldık. Rabbim sizleri muhafaza eylesin. Allah yar ve yardımcınız olsun” mesajını yayınlayan Başkan Taban, aynı günün akşamı Jandarma Uzman Çavuş Erdem Koçak’ın İnegöl’de ikamet eden ailesini de evinde ziyaret etti.

BAŞKAN TABAN’DAN KOÇAK AİLESİNE ZİYARET
Başkan Taban’ın Koçak ailesine gerçekleştirdiği ziyarete AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan’da katıldı. Taban ve Ersan’ı Uzman Çavuş Erdem Koçak’ın babası Aydın Koçak ile annesi, ablası, eniştesi ve kız kardeşi karşıladı. Ziyaret sırasında aileyle birlikte çekilen fotoğraflar, Başkan Taban tarafından Afrin’de görev yapan Erdem Koçak’a gönderildi.

SELAM OLSUN TÜM YİĞİTLERE
Ziyarete ilişkin bir açıklama da yapan Belediye Başkanı Alper Taban, “Bizlere Afrin’den gönderdiği fotoğraf ile selam eden Erdem Koçak kardeşimizin ailesini ziyaret ettik. Bizde kardeşimize baba ocağından aile fotoğrafı gönderdik. Selam olsun Erdem kardeşimize ve tüm yiğitlere” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2018, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73