Yüzleri Maskeli Kişiler Otobüs Duraklarına Ve Atm’lere Saldırdı

İzmir’de art ardına meydana gelen iki patlamanın ardından, Buca ilçesinde yüzleri maskeli ve şalvarlı 4 saldırgan, ellerindeki havai fişek ve taşlarla otobüs duraklarına ve banka ATM’lerine zarar verdi.Bornova ilçesinde, Çamdibi Polis Karakolu...

Yüzleri Maskeli Kişiler Otobüs Duraklarına Ve Atm’lere Saldırdı
İzmir’de art ardına meydana gelen iki patlamanın ardından, Buca ilçesinde yüzleri maskeli ve şalvarlı 4 saldırgan, ellerindeki havai fişek ve taşlarla otobüs duraklarına ve banka ATM’lerine zarar verdi.
Bornova ilçesinde, Çamdibi Polis Karakolu ile MHP Bornova İlçe Başkanlığı yakınlarında meydana iki ayrı ses bombası patlamasının ardından Buca ilçesinde şalvarlı ve yüzleri maskeli grup çevreye zarar verdi. Saat 23:00 sıralarında 637/4 sokağa gelen 4 şahıs, ellerindeki havai fişek ve taşlarla otobüs duraklarına ve banka ATM’lerine saldırdı. Çevredeki bazı noktaları da kıran şahıslar, olayın ardından ara sokaklara kaçarak izini kaybettirdi.
Olayın ardından bazı vatandaşlar şahısların 4 kişi olduğunu ve korktuklarını anlattı. Bir diğer vatandaş ise, şahısların ellerindeki havai fişekleri üzerilerine doğru attığını ve olay sonrasında kaçtıklarını dile getirdi.
Polis olayla ilgili soruşturma başlatılırken, çevredeki güvenlik kameralarından saldırganları bulmaya çalışıyor.
Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2015, 08:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0