banner105

Tır’ın Otomobili Biçti

Afyonkarahisar’da bir TIR’ın otomobili biçtiği trafik kazası anbean güvenlik kameralarına yansıdı.Afyonkarahisar’ın Emirdağ İlçesinde geçtiğimiz aylarda meydana gelen ve 3 kişilik bir ailenin hayatını kaybettiği trafik kazasının...

Tır’ın Otomobili Biçti
Afyonkarahisar’da bir TIR’ın otomobili biçtiği trafik kazası anbean güvenlik kameralarına yansıdı.
Afyonkarahisar’ın Emirdağ İlçesinde geçtiğimiz aylarda meydana gelen ve 3 kişilik bir ailenin hayatını kaybettiği trafik kazasının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz aylarda Emirdağ İlçesine bağlı Karacalar Köyü Kavşağında meydana gelen trafik kazasından TIR ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında Brüksel’de yaşayan, gurbetçi oldukları öğrenilen Sami Atmaca (50), Ramazan Atmaca (78) ve Safinaz Atmaca(70) hayatını kaybetmişti. Ayrıca kazada otomobil içerisinde bulunan Abbas Atmaca ise yaralı olarak kurtulmuştu.
Güvenlik kameralarına anbean yansıya kazada yolun sol tarafından gelerek kavşağa giren ve sol tarafa, Konya istikametine dönmek isteyen otomobile TIR’ın hızla çarptığı ve yaklaşık 5 metre sürüklediği gözleniyor. Çarpmanın etkisi ile yolun sağ tarafına savrulan otomobilin daha sonra kameranın görüş açısından çıkıyor.
Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2014, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner108