Kayıp Zihinsel Engelli Halil 15 Gün Sonra Bulundu

Hatay’ın Payas ilçesinde annesiyle gittiği internet kafeden kaçan ve kendisinden 15 gündür haber alınamayan zihinsel engelli Halil İbrahim Eski (20) Hatay’ın Altınözü ilçesinde bulundu.Akşam saatlerinde duyarlı bir vatandaşın kayıp zihinsel...

Kayıp Zihinsel Engelli Halil 15 Gün Sonra Bulundu
Hatay’ın Payas ilçesinde annesiyle gittiği internet kafeden kaçan ve kendisinden 15 gündür haber alınamayan zihinsel engelli Halil İbrahim Eski (20) Hatay’ın Altınözü ilçesinde bulundu.
Akşam saatlerinde duyarlı bir vatandaşın kayıp zihinsel engelli Halil’i tanıması üzerine ilçe emniyet müdürlüğüne götürerek teslim etti. Kayıp oğullarının bulunduğu ve sağlık durumunun iyi olduğu bilgisini alan Eski ailesinde büyük bir sevince neden oldu.
Elif Eski, “Oğlum zihinsel engelli. Daha önceden de evden kaçardı. Ama 2 gün içerisinde bulurduk kendisini. Ben bu evlat acısına dayanamıyorum. Ne yemek yiyebiliyorum, ne de uyuyabiliyorum" dedi.
Oğlunu, bilgisayarda oyun oynamak isteyince kendisini internet kafeye götürdüğünü belirten Eski, "Ben su almak için dışarı çıktım. Geri döndüğümde oğlum yoktu" diyen 3 çocuk annesi Elif Eski, "Oğlum ölü ya da diri bulunsun" diyerek gözyaşı dökmüştü.
Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2014, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner73