banner78

Askeri alanda çıkan yangın huzurevini duman altında bıraktı

İzmir’in Buca ilçesinde askeri alanda çıkan yangın nedeniyle Buca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlılar duman altında kaldı. Dumandan etkilenen bir kişi de hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.İzmir’in...

Askeri alanda çıkan yangın huzurevini duman altında bıraktı
İzmir’in Buca ilçesinde askeri alanda çıkan yangın nedeniyle Buca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlılar duman altında kaldı. Dumandan etkilenen bir kişi de hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
İzmir’in Buca rüzgarın etkisiyle kısa sürede büyüyerek NATO’ya bağlı askeri alana sıçrayan yangın Buca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlı hastaların panik yaşamasına neden oldu. Yangın nedeniyle duman altında kalan huzurevinde kalan yaşlı hastalar temiz hava almak için dışarı çıkartıldı. Vatandaşların da yardımıyla bahçeye çıkarılan yaşlı hastaların tedirgin olduğu görüldü. Hastalar yangının etkisini kaybetmesiyle tekrar içeri alındı.
Ayrıca huzurevinde kalan 80 yaşındaki Ayşe Aytaç dumandan etkilenerek Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada tedaviye alınan Aytaç’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2016, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner96