Anavatan Partisi Genel Başkan Adayı Harun Kara: ''Siyaset cesaret işidir"

Anavatan Partisi Genel Başkan Adayı Harun Kara, Siyasette varlığını devam ettirebilmek adına sığınacak kanat arayan, kudretlilerin gölgesine sığınan zavallıların ne partilerine ne de memlekete bir faydası olmaz.

Anavatan Partisi Genel Başkan Adayı Harun Kara: ''Siyaset cesaret işidir"

Anavatan Partisi Genel Başkan Adayı Harun Kara: ''Siyaset cesaret işidir.''
Anavatan Partisi Genel Başkan Adayı Harun Kara yaptığı açıklamada, Siyaset cesaret işidir. Siyasette varlığını devam ettirebilmek adına sığınacak kanat arayan, kudretlilerin gölgesine sığınan zavallıların ne partilerine ne de memlekete bir faydası olmaz. Siyaseti korkaklardan, sinmişlerden ve sinsilerden temizleyeceğiz. Kurtuluşun yolu budur.

Anavatanın kendisi gibi Anavatan Partisi de kimsenin mülkiyetinde değildir.Ülkemizin de partimizin de gerçek sahipleri hür,bağımsız ve müreffeh Türkiye idealine adanmış yüce gönüllü Türk Milletidir. Bu iradeyi teslim almaya tahakküm etmeye kimsenin ama hiç kimsenin gücü yetmez,yetmeyecektir. Bu kötü gidişe dur diyecek olan da , bu Ülkenin bahtı kara kaderini kurtaracak olan da, bu aziz milletin yüksek karakteridir. Malum başka Türkiye Yok ve o Türkiye bugün bizden çok şey bekliyor. 

Anavatan Partisi Genel Başkan Adayı Harun Kara, Türkiye'de siyasetin normalleşmesi ve beklentileri karşılayabilmesi için ilk iş olarak Siyasi Partiler Kanunu değiştirilmeli ve partiler Genel Başkan diktasından kurtarılmalıdır. Demokrasi havarisi kesilenlerin iş kendi koltuklarına geldiğinde nasıl bir diktatöre dönüştüğü malum.

Necmi İnce

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin Fidan
Hüseyin Fidan - 1 ay Önce

Kutluyorum. Yolun açık olsun. Siyasi Partiler Yasası değişmeden hiçbir şey değişmez. Tesbitinize yürekten katılıyorum. Başaracağınıza inanıyorum. Hayırlı uğurlu olsun.

SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5727224107962425, DIRECT, f08c47fec0942fa0