banner12
20 Nisan 2018 Cuma

DEDİĞİMİZ ÇIKTI

Sağlık İçin Yürüdüler

Daha önce İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından Bursa merkezde başlatılan ve daha sonra ilçelere de yaygınlaştırma kararı alınan “Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Yürüyüşü” Orhangazi’de de yapıldı.Orhangazi Halk Sağlığı...

29 Nisan 2015 Çarşamba 17:18
Sağlık İçin Yürüdüler

Daha önce İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından Bursa merkezde başlatılan ve daha sonra ilçelere de yaygınlaştırma kararı alınan “Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Yürüyüşü” Orhangazi’de de yapıldı.
Orhangazi Halk Sağlığı Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Devlet Hastanesi ve Orhangazi Belediyesi’nin de desteklediği yürüyüş öncesinde Cumhuriyet Alanı’nda kısa bir program gerçekleştirildi. Yürüyüşe Belediye Başkanı Neşet Çağlayan eşi Zöhre Çağlayan ile birlikte katıldı. Yürüyüşe Bursa İl Halk Sağlığı Müdür yardımcısı Esat Dinçer, Orhangazi Halk Sağlığı Başkanı Dr. Nursen Elibol Arabacı, Orhangazi Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Hasan Kocaefe, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ayça Gündüz, Hastane Müdürü Ömer Yalavuz ile birlikte kurum çalışanları ve vatandaşlar iştirak etti. Yapılan konuşmaların ardından sağlıklı bir hayat için yüründü. Yürüyüş Cumhuriyet Alanı’ndan başlayıp Siteler bölgesine kadar devam etti.

    Yorumlar

EN ÇOK SIĞINMACILARA KAPISINI AÇAN ÜLKELER

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 13 Nisan 2018 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV