banner12
20 Nisan 2018 Cuma

DEDİĞİMİZ ÇIKTI

Ketem, Bayanlara Kanser Ve Erken Tanıyı Anlattı

Elbistan Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM) ile Elbistan Cemre Derneği işbirliği ile ELSİAD toplantı salonunda bayanlara yönelik halk eğitimi düzenlendi. Uzmanlar, Kanser hastalığı, erken teşhisin önemi ve korunma yolları...

20 Aralık 2014 Cumartesi 15:48
Ketem, Bayanlara Kanser Ve Erken Tanıyı Anlattı

Elbistan Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM) ile Elbistan Cemre Derneği işbirliği ile ELSİAD toplantı salonunda bayanlara yönelik halk eğitimi düzenlendi. Uzmanlar, Kanser hastalığı, erken teşhisin önemi ve korunma yolları hakkında kadınları bilgilendirdi.
KETEM Sorumlu Hekimi Dr. Didem Erdoğan bir sunum gerçekleştirdi ve detayları anlattı. Erdoğan, “ücretsiz olarak 30 yaş ile 65 yaş arası kadınlara Rahim Ağzı Kanseri, 40 yaş ile 69 yaş arasındaki kadınlara Meme Kanseri, 50 yaş ile 70 yaş arasındaki kadınlara ve erkeklere Bağırsak Kanseri taramaları yapıyoruz. Randevulu gruplara ise yine ücretsiz olarak taşıma hizmeti sunuluyor. Ayrıca mamografi çekimleri bayan görevliler tarafından merkezimizde bulunan son teknoloji mamografi cihazı ile yapılıyor. İlgili yaş gruplarındaki tüm bayanları tarama kontrollerini yaptırmak üzere KETEM’e davet ediyorum” açıklamasını yaptı.
Erdoğan ayrıca, ve Kanser taramalarını yaptırmak isteyen vatandaşları 0538 336 7300 numaralı KETEM randevu hattını ya da 0344 415 0426 numaralı telefonu arayarak randevu alabileceklerini söyledi. Cemre Derneği Başkanı Halide Yıldırım’ın KETEM Sorumlu Hekimi Didem Erdoğan’a teşekkür konuşması ile program sona erdi.

    Yorumlar

EN ÇOK SIĞINMACILARA KAPISINI AÇAN ÜLKELER

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 13 Nisan 2018 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV