banner12
25 Nisan 2018 Çarşamba

Şemdinli kırsalında 3 terörist etkisiz hale getirildi

Müdür Kayretli’den Okul Ziyareti

Muş’un Malazgirt Milli Eğitim Müdürü Kenan Kayretli, ilçedeki okulları ziyaret etti.TEOG sınavına hazırlanan öğrencilerle yakından ilgilenen Kenan Kayretli, öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek daha çok çalışmaları ve başarılı...

16 Şubat 2016 Salı 09:02
Müdür Kayretli’den Okul Ziyareti

Muş’un Malazgirt Milli Eğitim Müdürü Kenan Kayretli, ilçedeki okulları ziyaret etti.
TEOG sınavına hazırlanan öğrencilerle yakından ilgilenen Kenan Kayretli, öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek daha çok çalışmaları ve başarılı olabilmeleri için önerilerde bulundu. Kayretli, “TEOG sınavına çok önem verdiğimizin farkında olmanızı istiyorum. İlçemizin eğitim seviye her gün yükselmekte. TEOG sınavlarında nasıl başarılı olunabileceği hakkında öğretmenlerinizden bilgiler ve tavsiyeler almayı unutmayın. TEOG sınavı sizlerin geleceği ve kariyeri için çok önemli. Sizlerin okumak adına her şeyinizi etkileyecek bir sınav olduğunu aklınızdan kesinlikle çıkarmayın. Başarının anahtarı çok çalışmaktır, bunu unutmayınız” dedi.
Öğrencilerin başarısının altında yatan en büyük etkenin öğretmenler olduğunu, onların vereceği eğitimin kalitesi sayesinde başarı oranının arttırılabileceğini ifade eden Kayretli, “Siz öğretmelerimize çok iş düşüyor. Öğrencilerinizle birlikte bol bol test çözmeye çalışın. Onlarla yakından ilgilenin ve her sorunlarına çözüm bulmaya çalışın. Sınavlara hazırlığın yoğunlaştığı şu günlerde veliler ve öğrenciler yoğun bir kaygı içerisindeler. İki tarafı da hem beklentili hem de endişeli bir süreç beklemekte. Sınavlarda başarılı olmak öğrencinin olduğu kadar anne babaların da isteğidir. Bizlerde eğitimci olarak bizlere emanet edilen bu çocuklarımızın başarısı için çok çalışmalıyız” diye konuştu.

    Yorumlar

EN ÇOK SIĞINMACILARA KAPISINI AÇAN ÜLKELER

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 13 Nisan 2018 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV