Müdür Kayretli’den Okul Ziyareti

Muş’un Malazgirt Milli Eğitim Müdürü Kenan Kayretli, ilçedeki okulları ziyaret etti.TEOG sınavına hazırlanan öğrencilerle yakından ilgilenen Kenan Kayretli, öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek daha çok çalışmaları ve başarılı...

Müdür Kayretli’den Okul Ziyareti
Muş’un Malazgirt Milli Eğitim Müdürü Kenan Kayretli, ilçedeki okulları ziyaret etti.
TEOG sınavına hazırlanan öğrencilerle yakından ilgilenen Kenan Kayretli, öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek daha çok çalışmaları ve başarılı olabilmeleri için önerilerde bulundu. Kayretli, “TEOG sınavına çok önem verdiğimizin farkında olmanızı istiyorum. İlçemizin eğitim seviye her gün yükselmekte. TEOG sınavlarında nasıl başarılı olunabileceği hakkında öğretmenlerinizden bilgiler ve tavsiyeler almayı unutmayın. TEOG sınavı sizlerin geleceği ve kariyeri için çok önemli. Sizlerin okumak adına her şeyinizi etkileyecek bir sınav olduğunu aklınızdan kesinlikle çıkarmayın. Başarının anahtarı çok çalışmaktır, bunu unutmayınız” dedi.
Öğrencilerin başarısının altında yatan en büyük etkenin öğretmenler olduğunu, onların vereceği eğitimin kalitesi sayesinde başarı oranının arttırılabileceğini ifade eden Kayretli, “Siz öğretmelerimize çok iş düşüyor. Öğrencilerinizle birlikte bol bol test çözmeye çalışın. Onlarla yakından ilgilenin ve her sorunlarına çözüm bulmaya çalışın. Sınavlara hazırlığın yoğunlaştığı şu günlerde veliler ve öğrenciler yoğun bir kaygı içerisindeler. İki tarafı da hem beklentili hem de endişeli bir süreç beklemekte. Sınavlarda başarılı olmak öğrencinin olduğu kadar anne babaların da isteğidir. Bizlerde eğitimci olarak bizlere emanet edilen bu çocuklarımızın başarısı için çok çalışmalıyız” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER