banner12
20 Nisan 2018 Cuma

DEDİĞİMİZ ÇIKTI

Pınarbaşı Müftülüğünden Bayır-bucak Türkmenleri İçin Yardım Kampanyası

Pınarbaşı İlçe Müftüsü Reşat Üstün, ilçe esnafını ziyaret ederek Suriye’de yaşayan Bayır-Bucak Türkmenleri için düzenlenen yardım kampanyası hakkında bilgi verdi.Bayır-Bucak Türkmenleri için düzenlene yardım kampanyasında ilçede...

10 Mart 2016 Perşembe 12:57
Pınarbaşı Müftülüğünden Bayır-bucak Türkmenleri İçin Yardım Kampanyası

Pınarbaşı İlçe Müftüsü Reşat Üstün, ilçe esnafını ziyaret ederek Suriye’de yaşayan Bayır-Bucak Türkmenleri için düzenlenen yardım kampanyası hakkında bilgi verdi.
Bayır-Bucak Türkmenleri için düzenlene yardım kampanyasında ilçede görev yapan din görevlileri, müftülük personeli ve Şef Ramazan Paksoy’unda hazır bulunduğu kampanyada işyerlerine yapmış olduğu ziyaretlerde konuşan İlçe Müftüsü Reşat Üstün, “Türk halkı olarak oradaki kardeşlerimize yardım etmeye, zalimler zulüm ederken bizde mazlumların yanında olmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda orada bombalar altında vatanlarını savunan Türkmen kardeşlerimize yardım etmeyi önemli bir görev kabul ediyoruz” dedi.
Pınarbaşılı esnaflar kampanyaya destek olacaklarını belirterek “Türkmen kardeşlerimize yardım yapmak bizim başta gelen görevimizdir. Hem Müslüman olarak görevimiz, hem de Soydaşımız olarak görevimizdir. Türkmen kardeşlerimiz Vatanları için mücadele ediyor. Bu nedenle yardımlarımız ve desteklerimiz sürecek” diye konuştu.

    Yorumlar

EN ÇOK SIĞINMACILARA KAPISINI AÇAN ÜLKELER

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 13 Nisan 2018 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV