banner12
20 Nisan 2018 Cuma

DEDİĞİMİZ ÇIKTI

"Huzurlu Okul Huzurlu Toplum Projesi Otomasyon Sistemi Ve Tanıtım Eğitimleri Tamamlandı

Kars Valiliği koordinasyonunda, Kars İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen, Serhat Kalkınma Ajansı tarafından TRA2/DFD/0028 referans nolu Doğrudan Faaliyet Programı kapsamında finanse edilen "Huzurlu Okul Huzurlu Toplum Projesi...

04 Haziran 2016 Cumartesi 00:05

Kars Valiliği koordinasyonunda, Kars İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen, Serhat Kalkınma Ajansı tarafından TRA2/DFD/0028 referans nolu Doğrudan Faaliyet Programı kapsamında finanse edilen "Huzurlu Okul Huzurlu Toplum Projesi Otomasyon Sistemi" ile ilgili tanıtım toplantısı ve sistem eğitimi tüm ilçelerde tamamlandı.
Toplantılara İlçe Kaymakamları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Okul Temsilcileri ve ilçe kurum temsilcileri olmak üzere yaklaşık 320 kişi katılım sağladı.
Sarıkamış İlçe Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Huzurlu Okul Huzurlu Toplum Projesi’nin genel amacı ve otomasyon sisteminin öneminden bahsetti. Karaman, Sistemin kullanımında Sarıkamış’ın daha aktif olmasını vurguladı.
Toplantılarda proje tanıtımını Proje Koordinatörleri Kader Gümüş ve Ali Kasım Bulut ile ilçe formatörleri Sibel Selek, Sevde Yazıcı, Çiğdem Dilek,Yasemin Günaydın, Okan Karaçöp, Beytullah Kutlucan , Naşit Yılmaz, Ayşe Aslan, Fatma Mamik, Volkan Bal , Sinan Çil, Murat Demirci, Yakup Bavşar, Abdullah Kumaş, Mithat Kara, Hüseyin Aksu, Cansu Yılmaz, Gizem Özkaya, Gökçen Güven ve Vedat Koç gerçekleştirdi.
Projenin teknik ekibinden Baycan Selçuk tarafından da otomasyon sistemi hakkında eğitim verildikten sonra soru cevap bölümü de gerçekleştirilerek toplantılar sonlandırıldı.

    Yorumlar

EN ÇOK SIĞINMACILARA KAPISINI AÇAN ÜLKELER

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 13 Nisan 2018 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV