banner78

Kılıçoğlu Ailesinden Kısacık’a Ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla verdiği resepsiyonda Karaman’ı temsil eden Kılıçoğlu ailesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’ı makamında ziyaret etti.Cumhurbaşkanı...

Kılıçoğlu Ailesinden Kısacık’a Ziyaret
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla verdiği resepsiyonda Karaman’ı temsil eden Kılıçoğlu ailesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’ı makamında ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Hanımefendi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde hikayeleri, başarıları ve meslekleriyle dikkat çeken 250 kadını Beştepe Külliyesi’nde ağırladı. Toplumun çeşitli kesimlerinden önde gelen kadınların davet edildiği resepsiyonda Karaman’ı Dilek Kılıçoğlu ile doğuştan bedensel engelli 11 yaşındaki kızı Neslihan Kılıçoğlu temsil etti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde fizik tedavi için yüzme sporuna başlayan ve yüzme antrenörlerinin ilgisi sonucu Türkiye’de birçok başarılı sonuca imza atan Neslihan Kılıçoğlu en büyük hayallerinden birini daha gerçekleştirme şansını elde etti. Neslihan, annesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından resepsiyona davet edilmesinin sevincini yaşadı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirilen Kadınlar Günü etkinliğinin ardından tekrar Karaman’a dönen Kılıçoğlu ailesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’ı makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Dilek Kılıçoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve değerli eşleri Emine Erdoğan Hanımefendinin davetlerinden dolayı onur duyduklarını belirtti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kısacık ise, "Neslihan ve annesinin böylesine özel bir programa davet edilmesi bizleri gerçek anlamda mutlu etti. Dilek Kılıçoğlu’nun kızı Neslihan için yaptığı fedakarlıklar Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve değerli eşleri Emine Erdoğan Hanımefendinin davetleri ile ödüllendirildi. Bizlerde müdürlük olarak başarılı sporcumuzun her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner82

banner83