banner12
20 Nisan 2018 Cuma

DEDİĞİMİZ ÇIKTI

Selçuk’ta Spor Ve Sanata Tam Destek

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından İzmir’de düzenlenen İzmir İl Birinciliği Müsabakalarından birçok madalya ile dönen Selçuk Efes Belediye Spor Güreş Takımı sevinç ve mutluluklarını Başkan Bakıcı ile paylaştı. Başkan Bakıcı,...

10 Mart 2016 Perşembe 13:13
Selçuk’ta Spor Ve Sanata Tam Destek

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından İzmir’de düzenlenen İzmir İl Birinciliği Müsabakalarından birçok madalya ile dönen Selçuk Efes Belediye Spor Güreş Takımı sevinç ve mutluluklarını Başkan Bakıcı ile paylaştı. Başkan Bakıcı, Selçuk’un yağlı güreşler haricinde ilk güreşçilerini tek tek tebrik ederek çeşitli hediyeler verdi.
Ocak ayında başlayan ve üç kategoride yarışan Selçuk Efes Belediye Spor Güreş Takımı, Selçuk’a 12 madalya ile döndü. Minikler, Yıldızlar ve Gençler kategorisinde mücadele eden güreşçiler, Selçuk Efes Belediye Spor Yönetim Kurulu Başkanı Timur Okumuş ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Başkan Bakıcı’yı makamında ziyaret etti.
Geçtiğimiz hafta İzmir’de düzenlenen İzmir İl Birinciliği Müsabakalarına katılan ve 8 Bronz, 4 gümüş madalya ile Selçuk’a dönen genç sporcuların yaptıkları bu ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı; “Güreş takımımız gerçekten katıldığı müsabakalarda önemli başarılar elde etti. Ben sporcu hem arkadaşlarımıza hem de Selçuk Belediyesi Efes Belediye Spor yönetimine ve hocalarına teşekkür ediyorum. Ata sporumuz olan güreşi de Selçuk’taki gençlerimiz ve çocuklarımızla buluşturmuş olduk. Bu konuda önemli bir dalı tamamlamış olduk” dedi.
HEDEF EN AZ BİN SPORCU
Selçuk’ta özellikle gençlerin ve çocukların faaliyet gösterdiği spor dallarını arttırma gayreti içerisinde olduklarını kaydeden Başkan Bakıcı; “Bunların içesinde futbol başta geliyor. Voleybol, basketbol, badminton, hentbol ve güreş takımı ile birlikte şu anda altı kategoride Selçuk Efes Belediyespor’un faaliyette bulunduğunu görüyoruz” dedi.
Selçuk Efes Belediyespor bünyesinde yaklaşık 400 sporcu olduğunu ve bu sayıyı 1000’e çıkarmayı hedeflediklerine dikkat çeken Başkan Bakıcı; sporcu sayısı ile birlikte aynı zamanda spor dallarının da artacağını kaydetti.
"GENÇLERİMİZİ SPOR VE SANATLA İLGİLENSİN"
Selçuk’ta gençlerin sanat ve sporla her zaman daha fazla ilgilenmelerini sağlamaya çalışacaklarını kaydeden Başkan Bakıcı; “Gençlerimizin daha çok sporla, güzel sanatlarla ilgilenmesini arzu ediyoruz. Belediye olarak hem spora hem de güzel sanatlara olan ilgiyi artıracağız. Bu konuda elimizden gelen desteği vereceğiz ve gençlerimizin bu alanlara çekmenin gayreti içesinde olacağız” dedi.
Kendisini ziyaret eden genç sporcular ile sohbet eden Başkan Bakıcı, bu başarılarından dolayı gençleri tek tek tebrik ederek çeşitli hediyeler verdi.

    Yorumlar

EN ÇOK SIĞINMACILARA KAPISINI AÇAN ÜLKELER

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 13 Nisan 2018 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV