banner12
26 Mayıs 2018 Cumartesi

Necmi ince yazdı...

Dünya Sanat Eğitimcileri Kongresi

ürkiye'de düzenlenmesi planlanan "38. Dünya Sanat Eğitimcileri Kongresi"nin protokol görüşmeleri kapsamında, Görsel Sanatlar Eğitimcileri Derneği temsilcileri Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer'i makamında ziyaret etti.

16 Ocak 2018 Salı 11:55
Dünya Sanat Eğitimcileri Kongresi

 Rektörlükten yapılan açıklamaya göre, 4. Uluslararası Öğrenci Sempozyumu kapsamında, Görsel Sanatlar Eğitimcileri Derneği temsilcilerinden Prof. Dr. Vedat Özsoy, Prof. Dr. Melek Gökay ve Doç. Dr. Nuray Mamur ile Eğitim Araştırmaları Birliği temsilcileri Prof. Dr. Mustafa Yunus Eryaman, Yrd. Doç. Dr. Enver Yolcu, Yrd. Doç. Dr. Martina Riedler ve Yrd. Doç. Dr. Necati Cerrahoğlu'nun da hazır bulunduğu ziyarette, 2 binden fazla akademisyenin katılımı ile Türkiye'de ilk kez düzenlenmesi planlanan Dünya Sanat Eğitimcileri Kongresi'nin ÇOMÜ ev sahipliğinde gerçekleşmesi için hazırlıklara başlanmasına karar verildi. 

Helsinki ve Vancouver'da gerçekleşecek olan bundan sonraki hazırlık toplantılarında, ÇOMÜ tarafından Türkiye ve Çanakkale tanıtımlarının yapılması ve kongre protokolünün imza süreçlerinin tamamlanması karara bağlandı.

    Yorumlar

AK Parti milletvekili aday adayları Anketi

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 23 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV