banner12
banner40
31 Temmuz 2015 Cuma

Osmaniye'de askerle PKK arasında çatışma

TSE Asansör Gözetim ve Muayene Uzmanlığı Eğitimi tamamlandı

Türk Standartları Enstitüsü(TSE) Bursa İl Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen Asansör Gözetim ve Muayene Uzmanlığı Eğitimi tamamlandı.

08 Nisan 2013 Pazartesi 13:18
TSE Asansör Gözetim ve Muayene Uzmanlığı Eğitimi tamamlandı
banner24

Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Mekatronik ve Makine Mühendisliği bölümlerinin lisans programlarından mezun olma ön şartının arandığı eğitim, TSE müşavirlerinden Lütfi Öksüz tarafından verildi.

TSE Bursa İl Koordinatörü Mustafa Karaman, Asansör Bakım ve İşletme Yönetmeliği uyarınca asansörlerin yılda bir kez A Tipi muayene kuruluşları tarafından muayenesinin yapılması gerektiğini hatırlattı.

Gözetim ve muayene hizmetlerinin bir alanı olan asansör alanında da vatandaşların can ve mal güvenliğini korumak ve kaliteyi denetlemek amacında olduklarını ifade eden Karaman, “Kullanıcıların asansörler konusunda yapacakları harcamaları can ve mal güvenlikleri noktasında değerlendirmeleri gerekiyor. TSE, teknik eleman, alt yapı ve bilgi birikimiyle her alanda güven veriyor. Güven için TSE’nin, huzur için kalitenin gerekliliğine inanıyoruz” dedi.

TSE halen, İnegöl, Osmangazi, Gemlik, Gürsu ve birçok ilçede ilgili belediyelerle yaptığı işbirliği protokolleri gereğince, asansörlerin yıllık bakım ve kontrollerini gerçekleştiriyor. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Türkiye Erken Seçime Gitmeli Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Dinamik Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 1 Temmuz 2015 Manşeti
ARŞİV