banner12
banner63
22 Mayıs 2018 Salı

AK Parti Bursa 27. Dönem Milletvekili Aday listesi belirlendi.

Aylık Buluşma Toplantıları’na devam ediyor

Daha önce gerçekleştirdiği ‘Aylık Buluşma Toplantıları’nda Sunay Akın’dan Haluk Okutur’a, Murat Sağman’dan Nihat Özdemir’e kadar alanında uzman isimleri üyeleri ve iş dünyasıyla buluşturan TÜGİAD Bursa Şubesi, 2018’in ilk etkinliğinde 16 Ocak Salı günü Almira Otel’de Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Kerem Alkin ve Altınbaş Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Emre Alkin’i konuk edecek.

12 Ocak 2018 Cuma 14:30
Aylık Buluşma Toplantıları’na devam ediyor

 Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi geleneksel ‘Aylık Buluşma Toplantıları’nı sürdürüyor. Son olarak Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir’i ağırlayan TÜGİAD Bursa Şubesi, bu kez 16 Ocak 2018 Salı günü Almira Otel’de gerçekleşecek toplantıda Prof. Dr. Emre Alkin ve Prof. Dr. Kerem Alkin’i üyeleriyle buluşturacak

Prof. Dr. Emre Alkin ve Prof. Dr. Kerem Alkin’in ‘2018’in İlk Günlerinde Ekonomik Gelişmeler ve Değerlendirmeler’ konu başlığında gerçekleştireceği söyleşiyle ilgili heyecanlı olduklarını ifade eden TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Onur Özkul, bundan önce yaptıkları gibi 2018 yılında da önemli etkinlikler gerçekleştireceklerini belirtti. Ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda faaliyetler yaptıklarını ifade eden Özkul, “2018 yılının ekonomik anlamda nasıl geçebileceğine dair, işin uzmanlarından alacağımız bilgiler ve öngörüler bizlere ışık olacak. Geleceğe dair daha verimli değerlendirmeler yapmamıza katkı sağlayacak. Bu toplantılara hep önem verdik, 2018’de de bu faydalı etkinlikleri çeşitlendirerek sürdüreceğiz” diye konuştu.

16 Ocak 2018 Salı günü Almira Otel’de düzenlenecek program, 19.30-20.00 arası kokteyl, 20.00’de sunum şeklinde gerçekleşecek.

    Yorumlar

AK Parti milletvekili aday adayları Anketi

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 23 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner59