banner12
23 Nisan 2018 Pazartesi

YSK seçime girebilecek partileri açıkladı

Kapadokya semalarında sürpriz evlilik teklifi

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Göreme beldesinde Tahsin Ay isimli genç birlikte balona bindiği kız arkadaşına başka bir balondan açılan “Benimle Evlenir misin Tuğçem” yazılı pankartla evlilik teklifi yaptı..

29 Haziran 2017 Perşembe 11:27
Kapadokya semalarında sürpriz evlilik teklifi

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Göreme beldesinde Tahsin Ay isimli genç birlikte balona bindiği kız arkadaşına başka bir balondan açılan “Benimle Evlenir misin Tuğçem” yazılı pankartla evlilik teklifi yaptı.

Tahsin Ay, bir süredir beraber olduğu kız arkadaşı Tuğçe Koç ile hayatını birleştirmeye karar verdi. Evlilik teklifini unutulmaz kılmak isteyen Tahsin Ay Kapadokya’da faaliyet gösteren Türkiye Balloons firmasına giderek düşüncesini buradaki pilotlar ile paylaştı. Bir gün önceden hazırlıklarını tamamlayan Tahsin Ay, sabahın ilk saatlerinde kız arkadaşı ile birlikte Aşk Vadisine gelerek balona bindi. Hiçbir şeyden habersiz Kapadokya’nın eşsiz semalarında uçuş yapan şanslı çift Göreme Beldesi yakınlarına geldiklerinde aynı firmaya ait diğer balonun pilotu, uçurduğu balonun sepetinde, “Benimle Evlenir misin Tuğçem” yazılı pankart açtı, daha sonra da Tahsin Ay Balonun sepeti içerisinde yerden yaklaşık 500 metre yükseklikte, “Benimle Evlenir misin Tuğçem” diyerek kız arkadaşına evlilik teklifi yaptı. Kız Arkadaşı Tuğçe, erkek arkadaşının sürpriz evlilik teklifine büyük şaşkınlıklar içerisinde evet dedi. Tahsin Ay, teklifini kabul eden kız arkadaşının parmağına yüzüğünü taktı.

Sürpriz evlilik teklifi karşısında çok heyecanlandığını belirten Tuğçe Koç, ”Şu an çok karmaşık duygular içerisindeyim ve ne hissettiğimi bilmiyorum” dedi.

Erkek Arkadaşı Tahsin Ay ise ”Hayatımın en güzel anlardan biri, bu anı hazırlamak için baya bir uğraş verdik. Arkadaşlar da gayet güzel yardımcı oldu hepsine teşekkür ederiz, ben zaten Nevşehirliyim kız arkadaşımın ilk defa geldiği burada böyle bir sürpriz olması güzel bir şey oldu. İnşallah mutlu bir yaşam olur bizim için” dedi.

    Yorumlar

EN ÇOK SIĞINMACILARA KAPISINI AÇAN ÜLKELER

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 13 Nisan 2018 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV