banner12
25 Nisan 2018 Çarşamba

Şemdinli kırsalında 3 terörist etkisiz hale getirildi

Beykoz’da 'Akıllı Atık Yönetim Sistemi' başladı

Beykoz ilçesinde, "Yaşam Kalitesi İçin Sürdürülebilir ve Akıllı Atık Yönetim Sisteminin Kurulması Projesi"nin uygulanmaya başlaması dolayısıyla tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıda Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek konuşma yaptı.

10 Ocak 2018 Çarşamba 17:25
Beykoz’da 'Akıllı Atık Yönetim Sistemi' başladı

 stanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) 2016 Yılı Yenilik ve Yaratıcı İstanbul Mali Destek Programı kapsamında desteklenen, Beykoz Kaymakamlığı'nın proje ortağı ve Yön Temizlik ile Beykoz Muhtarlar Derneği'nin iştirakçi olduğu projeyle atık yönetiminin coğrafi bilgi sistemine entegre edilmesi ve ilçe halkının interaktif katılımıyla atıkların yüksek verimde toplanması hedefleniyor.  

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen tanıtım toplantısına, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcıları Salim Öztürk, Tacettin Aksu, Yakup Özbek, İSTKA İzleme Uzmanı Nesrin Gencer, Beykoz Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Nihat Mutlu, YÖNTEM Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf İyilik, muhtarlar, uzmanlar ve çevre mühendisleri ile diğer ilçelerin temizlik ve çevre koruma müdürleri katıldı. 

Toplantıda, yetkililerce projenin içeriğine ilişkin bilgi verildi.

Bu arada, proje çerçevesinde kurulan "http:/ecevre.beykoz.bel.tr/tr" portalı üzerinden araç güzergahları, konteyner ihtiyaçları ve dağılımı, sefer saatleri optimize edilerek katı atıkların yüksek verimle toplanması sağlanacak, ilçe sakinleri bu portal üzerinden çevre hizmetleriyle ilgili her türlü bildirim, talep, şikayet ve önerilerini iletebilecek. 

    Yorumlar

EN ÇOK SIĞINMACILARA KAPISINI AÇAN ÜLKELER

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 13 Nisan 2018 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV