banner12
26 Nisan 2018 Perşembe

Irak'ın kuzeyinde terör hedefleri vuruldu

İran İle Elazığ Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandi

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İran Temsilciliği ve MÜSİAD Elazığ Şubesi arasında iş birliği protokolü imzalandı.MÜSİAD İran Temsilciliği ve MÜSİAD Elazığ Şubesi arasında iş birliği protokolü düzenlenen...

14 Haziran 2014 Cumartesi 15:36
İran İle Elazığ Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandi

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İran Temsilciliği ve MÜSİAD Elazığ Şubesi arasında iş birliği protokolü imzalandı.
MÜSİAD İran Temsilciliği ve MÜSİAD Elazığ Şubesi arasında iş birliği protokolü düzenlenen törenle imzalandı. İran ile Elazığ işbirliği protokolün imzalanmasıyla sanayi dallarında özellikle tekstil, plastik, maden, un, yem ve alabalık yetiştiriciliği alanında iş birliğini geliştirecek. Söz konusu protokolü, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Ali Rıza Arslan ve Elazığ Dernekler Federasyonu Başkanı Faik İçmeli’nin katılımıyla, MÜSİAD İran Temsilcilik Başkanı Jemal Seyedrasuli ve MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Av. İbrahim Gök imzaladı. Protokol imza töreninde konuşan MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Avukat İbrahim Gök, çok kapsamlı bir protokol imzaladıklarını ifade ederek, şunları söyledi:
"Üç gün süren yoğun bir çalışmadan sonra imzalanan İran-Elazığ İş Birliği protokolünün İran ve Elazığ’a hayırlı olmasını diliyorum. Çok kapsamlı bir karma ekonomi komisyonu protokolünü imzalamış bulunuyoruz. Ulaştırmadan ticarete, turizmden sağlığa, tarımdan çevreye ve kültüre birçok alanı kapsayan son derece önemli bir yol haritasını birlikte şekillendirmiş bulunuyoruz."
MÜSİAD İran Temsilcilik Başkanı Jemal Seyedrasuli ise Türkiye ile İran’ın kardeş ülke olduğunu belirterek, her iki ülke arasında ticaret hacminin artacağını dile getirdi. Seyedrasuli, “Bu anlaşmada tek kazanan var, o da Elazığ iş dünyasıdır. İmzalanan protokol ile iki ülke iş adamları ve özellikle Elazığlı iş adamları arasında ticari işbirliği ve iletişim sağlanacak” şeklinde konuştu.

    Yorumlar

EN ÇOK SIĞINMACILARA KAPISINI AÇAN ÜLKELER

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 13 Nisan 2018 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV