banner12
24 Nisan 2018 Salı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: TBMM Genel Kurulundaki tartışmalar 'rezalet'

MEHMETÇİĞE DUYULAN SEVGİ VE GÜVEN SATIRLARA SIĞMIYOR

AK Parti Bursa Kadın Kolları teşkilatları Afrin’de zulme karşı mazlumları koruyan Mehmetçiğimize moral amaçlı anlamlı bir organizasyona imza attı.

13 Nisan 2018 Cuma 19:19
MEHMETÇİĞE DUYULAN SEVGİ VE GÜVEN SATIRLARA SIĞMIYOR

AK Parti Bursa Kadın Kolları teşkilatları, örnek projeleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. İl Kadın Kolları Teşkilatı’nın koordinatörlüğünde 17 ilçe kadın kolları teşkilatları tarafından kurulan stantlarda vatandaşlar Afrin’de görev yapan Mehmetçiklerimize duygularını mektuplarla anlattı. 17 ilçede de halkın yoğun ilgi gösterdiği stantlarda toplanan mektuplar, Mehmetçiğe ulaştırılacak.

MEHMETÇİĞİMİZ MİLLETİMİZİN VEFASINI TÜM DÜNYAYA GÖSTERİYOR

15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda kurulan standı ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Türkiye’nin geleceği ve mazlum milletlere destek olmak için canını hiçe sayarak görev yapan askerlerimize karşı hissettikleri minnet ve şükran duygularını dile getirdi. Başkan Salman, “Askerlerimize elimizden geldiğince her yolla desteğimizi gösterip, moral vermenin yollarını arıyoruz. Zulme karşı mazluma kalkan olup, milletimizin yardımsever, koruyucu, vefalı yapısını bir kez daha tüm dünyaya gösteren Mehmetçiğimiz için ne yapsak az. Bu vesile ile Afrin’de ve güvenliğimiz için yurdumuzun her köşesinde görev yapan kardeşlerimize kolaylıklar, bu güzel ülkenin geleceği için can veren şehitlerimize Allah’tan rahmet ve gazilerimize acil şifalar diliyorum” dedi.

STANTLARA YOĞUN İLGİ

Konu hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu ise, organizasyonda emeği geçen tüm teşkilat mensuplarına ve tüm ilçelerde stantlarına yoğun ilgi gösteren Bursa Halkı’na teşekkür etti. Başkan Kapıcıoğlu, “Halkımız, Mehmetçiklerimize karşı sevgilerini satırlara dökerek onlara güç vermek için adeta yarışıyor. Bizler de bölgedeki askerlerimize mektuplarımızı teslim ederek, yanlarında olduğumuzu bir kez daha göstereceğiz. Yüce Allah bu ülke için çalışan herkesin yardımcısı olsun” dedi.

 

    Yorumlar

EN ÇOK SIĞINMACILARA KAPISINI AÇAN ÜLKELER

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 13 Nisan 2018 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV