banner78

Devletin Başına Devlet duruşu

 Büyük Türkiye doğru yolunda ilerlemeye devam ediyor. Eskiden çocukluk yıllarımı hatırlıyorum da Almanya’da Türken raus (Türkler defolun) yazarlardı duvarlara. İkinci sınıf insan muamelesi görürdük yüzümüz yerde gezerdik her yerde.

    Yıl 2016 ve Almanya’da gurbetçi vatandaşlarımız göğsünü gere gere gezebiliyor, devlet dairelerinin en kritik yerlerinde yine Türklerin olması güçlü bir devletin Türk vatandaşlarının arkasında olduğunun kanıtı değil midir?

    Siyasi olarak ele almak yerine Milli duygularla ele alındığında bu konuda ki yadsınamayacak ilerlememiz tüm Türklerin göğsünü kabartmakta.

    Yüksek Lisans için 2001 senesinde Almanya’ya gittiğimde Alman polisinin bana ‘’ Maroccolu olsaydın İspanyalı olsaydın Arnavutluk vatandaşı olsaydın oturum alırdın ama şu an veremem’’ demesinin karşılığında ‘’Bana doğarken ırkımı seçme şansı vermediler ama şayet öyle bir şansım olsaydı yine TÜRK olarak gelmek isterdim dünyaya’’  dediğimi hiç unutamıyorum.

    Ve çok kısa süren bir hukuki yazışma sonucunda oturumumu almıştım.

    Nereden nereye evet ….

    Başkanlık modelinin tartışıldığı bu günlerde Devlet Bahçelinin duruşunu her ne kadar Meral Akşener tayfası hainlik olarak görse de birçok kişiye göre tam bir devlet adamlığı olarak görmekte.

    Halka gitmekten korkan CHP zihniyeti bence adını değiştirmeli ve halkın partisi değil Terör örgütünün sözcülüğünü ve ülkenin kaosa gitmesini isteyen bir parti olarak tekrar isim değişikliği yapmalı bence.

    Yenikapı ruhunu çok çabuk teslim eden CHP her zamanki gibi eleştirmeye devam etmekte Türkiye’nin önünü tıkamaya devam etmekte.

    CHP bir yandan Paralel örgüt mensubu tutuklulara hainlere destek vermekte bir yandan HDP nin ayakçılığını yapmaya devam etmekte.

Musul operasyonunda ki duruşumuz bizim masada olmamızı harekâtın ortasında olmamızı sağlamakla beraber Musul ve Kerkük’ün Türki’ye için önemini bir kez daha diğer ülkelere göstermiş oldu.

    Ortadoğu’da Türkiye’nin içinde olmadığı tek bir operasyon olamaz olmayacak.

    Sınırlarımızın tehlike altında olduğunu Sayın Cumhurbaşkanımızın ‘’Misak-ı Milli yi iyi okusunlar’’ açıklamasından sonra mı anlamaları gerekiyordu?

    Bu ülke sınırlarını korumaya kararlı olduğunu Dicle kalkanı operasyonuyla da bir kez daha gösterecektir. Ve tüm dünya şunu bilmeli

    Türkiye’nin bir karış toprağı için ölmeye hazır binlerce Müslüman milliyetçi vatanperver gençleri var.

     30 bin haçlının geleceği söylentilerini çıkaranlar bilmezler mi ki Türkiye ‘de binlerce Selahattin Eyyubiler var.

    ‘’Devletin başına devlet geçecek ‘’ diye yıllarca slogan atan Ülkücü kardeşlerim şundan emin olsunlar ki hayalleri gerçek olmaya çok yakın.

     Başkanlık modelinin halka götürülmesi aşamasında devlete desteğini veren devlet adamı Sayın Bahçeli Başkan yardımcısı olmaya çok yakın.

    Şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyor gerçekleşecek ilk seçimlerde MHP ve AKP tabanlarının oluşturduğu bir hükümeti, bir başkanlık modelli TÜRKİYEYİ siz okurlarımı hayal etmeye davet ediyorum.

    Hedef 2023 mü yoksa daha mı ileri……..?

DEVLET DEVLETLE BERABER DAHA GÜZEL OLACAK.

YORUM EKLE