banner12
26 Nisan 2018 Perşembe

Irak'ın kuzeyinde terör hedefleri vuruldu

TÜGVA YILDIRIM İLÇE TEMSİLCİLİĞİ SAHAYA İNDİ

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yıldırım İlçe Temsilciliği, Bursa’nın Yıldırım ilçesinde çeşitli liselerde eğitim gören öğrencilere yönelik gerçekleştirdiği “GençLig” adlı halı saha turnuvası başladı.

16 Nisan 2018 Pazartesi 12:37
TÜGVA YILDIRIM İLÇE TEMSİLCİLİĞİ SAHAYA İNDİ
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yıldırım İlçe Temsilciliği, Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yıldırım Belediye’sinin katkılarıyla 20 lisede gerçekleştirilen turnuva keyifli dakikalara sahne oluyor. Gençlerin kıyasıya mücadele ettiği turnuvada ,galip gelen takım baklavayı kapıyor.

Proje hakkında açıklamalarda bulunan TÜGVA Yıldırım İlçe Temsilcisi Bünyamin Özçetin; “TÜGVA Yıldırım ailesi olarak liseli genç kardeşlerimiz için böyle bir proje düşündük ve gerçekleştirdik .Yıldırım gençliği olarak, liseli kardeşlerimize güzel bir turnuva yakışır, adı da Genel Merkezimizin projesi olan GençLig olur dedik ve bunu yoğun bir katılımla gerçekleştirdik .Turnuvaya katılan tüm liselerimize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Bu süreçte bizlerden desteklerini esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Mustafa Sevinç Hocamıza ve Yıldırım Belediye Başkanımız Sn. İsmail Hakkı Edebali Beyefendiye azimli ve iradeli çalışmalarından ötürü teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.” diye konuştu.

    Yorumlar

EN ÇOK SIĞINMACILARA KAPISINI AÇAN ÜLKELER

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 13 Nisan 2018 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV