banner12
23 Mayıs 2018 Çarşamba

Şehit Uzman Çavuş Sayan son yolculuğuna uğurlandı

OSMANGAZİLİLERE ÖDÜL YAĞDI

BURSA-Özel Osmangazi Okulları öğrencileri tarafından düzenlenen ‘Ben Bir Ağaç Olsam’ resim yarışmasının sergisi ve ödül töreni büyük bir coşkuya sahne oldu.

16 Mayıs 2018 Çarşamba 15:00
OSMANGAZİLİLERE ÖDÜL YAĞDI

 Düzenlenen serginin ardından açılış konuşmasını yapan Görsel Sanatlar Zümre Başkanı Beril İnal Tataç, “Çocukların hayal güçlerini geliştirebilmeyi hedefledik” açıklamasını yaptı. Ardından serginin ödül törenine geçildi.

Özel Osmangazi Okulları Konferans Salonunda gerçekleşen koro ve drama gösterisi ile başlayan ödül töreninde, 1. Kategoride, Lale Bahçesi İlkokulundan Elif Çalgın birinci oldu. Yarışmanın ikincisi Osmangazi Okullarından Berra Nil Şahin olurken yarışmanın üçüncülük ise, İsabet İlkokulundan Ömer Yağız Yalçın’a gitti.

İkinci kategori birincisi Gülbahçe İlkokulundan Sümeyye Yeniocak olurken, ikinci Osmangazi Okullarından Ayşe Ecrin Işık, üçüncü ise yine Osmangazi Okullarından Uraz Konuk oldu.

Üçüncü kategoride ise birinciliğe Osmangazi Okullarından Sena Sarıtaş ulaşırken ikinciliği ise yine Osmangazi Okullarından Saliha Elif Andıç elde etti.

Ödüllerini Lalebahçesi İlkokulu, Gülbahçe İlkokulu ve Osmangazi Okulları Müdürlerinin ellerinden alan öğrenciler mutluluklarını aileleriyle paylaştı. Eserleri sergilenmeye layık görülen 40 öğrencinin sertifikasını Özel Osmangazi Okulları Müdür Yardımcısı Eyüp Taş verdi.

    Yorumlar

AK Parti milletvekili aday adayları Anketi

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 23 Haziran 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV