banner12
20 Haziran 2018 Çarşamba

"RECEP TAYYİP ERDOĞAN BABAMI ÖLDÜRSE BİLE!''

Ali Özkan’dan 45 Yıllık Şoförlere Plaket

Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından başlatılan yenilikçi hamlelerle; sosyal, kültürel, sportif ve ekonomik dönüşümün yaşandığı Karacabey’de, toplum katmanları arasında yaşanan birliktelik ve dayanışma örneklerine her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor.

13 Ocak 2018 Cumartesi 20:50
Ali Özkan’dan 45 Yıllık Şoförlere Plaket

Karacabey’in tüm yönleri ile kalkınması adına kentin tüm paydaşları ve ilçe halkı ile her fırsatta bir araya gelmeyi kararlılıkla sürdüren Belediye Başkanı Ali Özkan,önceki gün de Taşıyıcılar Kooperatifi ve Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası üyeleri ile bir araya geldi.

 

Esentepe Mahallesi BESOB binasında gerçekleştirilen buluşmada Ali Özkan, mesleğinde 45 yılını dolduran ve meslek hayatını halen başarılı ile sürdüren ilçedeki Taksi, Minibüs, Otobüs, Kamyon ve Tır şoförü 47 kişiyi plaketle onurlandırdı.

 

Görkemli bir katılımın sergilendiği anlamlı etkinlikte, Karacabey Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hüseyin Süzen ve Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Ramazan Bay ile tüm üye şoförler ve vatandaşlar hazır bulundu.

 

Modern Karacabey’i Tüm İlçe Halkı İle Birlikte Yaratıyoruz

 

Güçlü bir Karacabey’i yaratma adına, tüm toplum katmanları ile birlikte hareket ettiklerine değinerek, yakalanan başarılarda da tüm paydaş ve vatandaşların çok büyük katkıları olduğu vurgusunda bulunan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, hep birlikte güzel günlere ulaşmanın da yakın olduğunu kaydetti.

 

Karacabeyli Şoförler Ulaşımda da Lider

 

Başkan Özkan, Karacabey’in tüm sektörlerde olduğu gibi ulaşım ve taşıma konusunda da Türkiye’nin lider ilçelerinden biri konumunda olduğu vurgusunda bulundu.Özkan, oldukça güç şartlarda yolcu taşınmasında ve Karacabey’in tarım ve sanayi ürünlerinin, yine çalışkan ve dürüst şoförleri sayesinde tüm ülke geneline ulaştırıldığını belirterek, bu konuda da tüm ülke geneline Karacabey’in ismini gururla duyurduklarını söyledi.

 

Plaketle Onurlandırılan 45 Yıllık, 47 Karacabeyli Şoför

 

Karacabey Belediye Başkanı tarafından plaketle ödüllendirilerek,  mesleklerinde 45. yılını tamamlayan ve halen görevlerini başarı ile sürdüren Karacabeyli Taksi, Minibüs, Otobüs, Kamyon ve Tır şoförleri, şu isimlerden oluştu:

 

Ahmet Altın, İsmet Bozdemir, Hüseyin Karahasanoğlu, Edip Çalıbaşaı, Hasan Zeytin, Hamit Alkış, Necdet Güneş, Ali Orhan, Orhan Kankılıç, Zeki Bulut, Abbas Yörür, Yüksel Serbez, Muhittin Süzen, Muammer Karataş, Nihat Deniz, Mustafa Çaprişler, Hulusi Güden, Süleynman Üstündağ, Murat Bay, Metin Yavuz, Engin Sevük, Hasip Sayıoğlu, İsmail Erepçin, Sami Ünen, Mustafa Çalışır, Hilmi Cidik, Abdullah Çalıbaşı, Ali Ergeç, Asaf Maraz, Burhan Şener, Celil Bay, Cemalettin Keskin, Çetin Tülü, Davut Sadık, Efrahim Sevinç, Fevzi Memişçi, Hayrettin Ala, Hersan İzli, H. İbrahim Tunalı, İsmail Tosun, Mustafa Şaşmazer, Mehmet Yılmaz, Memduh Görmüş, Nazmi Hazer, Nejdet Meşe, Seyfettin Ala,Yahya Gürel.

    Yorumlar

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 13 Nisan 2018 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV