banner78

Aktaş Meslektaşlarını Ağırladı

Bursa Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası İnegöl Temsilcisi Serkan Temiz, 1-7 Mart Muhasebeciler Haftası dolayısıyla İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret etti.SMMMO İnegöl Temsilcisi Serkan Temiz; “1-7 Mart Muhasebeciler...

Aktaş Meslektaşlarını Ağırladı
Bursa Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası İnegöl Temsilcisi Serkan Temiz, 1-7 Mart Muhasebeciler Haftası dolayısıyla İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret etti.
SMMMO İnegöl Temsilcisi Serkan Temiz; “1-7 Mart Muhasebeciler Haftası dolayısıyla meslektaşımız olan başkanımıza nezaket ziyaretinde bulunduk. Meslektaşlarımızın haftasını kutluyorum. Bursa ve İnegöl ekonomisinin nabzını tutan önemli bir meslek grubuna mensup olmaktan dolayı mutluyuz” dedi.
Aktaş ise, “Her ne mali müşavirlik mesleğini şu an icra etmiyor olsam da bu mesleğin olumlu yansımalarını önce ticari hayatımda, şimdi de belediye başkanlığım sürecinde çok iyi görüyorum. Bu yönüyle de çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Özellikle iş adamlarımızın, sanayicilerimizin ve şahıs firması olarak iş yapan ticarethanelerin, işlerinin sağlıklı bir şekilde sürmesi adına muhasebecilik mesleğini ve muhasebecilerini önemsemeleri gerektiğini düşünmekteyim” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2016, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner82

banner83