banner78
banner68

Ak Anneler yürekleri ısıttı

AK Parti Osmangazi İlçe Kadın Kolları, ihtiyaç sahibi yetim çocuklara mont yardımında bulundu.

Ak Anneler yürekleri ısıttı
 Her kış mevsiminde benzeri hayır programlarını yapmaya özen gösterdiklerini belirten AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, “Osmangazi’nin neresinde bir sıkıntı varsa bizler el atmak zorundayız. Bu şuurla hareket etmeye gayret ediyoruz. Eksik hiçbir şey bırakmamak için hem ilçe belediyemiz, hem de ilçe teşkilatlarımızla bunları gidermeye çalışıyoruz. Bir nebze de olsa inşallah bu kardeşlerimizin ihtiyaçlarını giderebilmişizdir” dedi.
AK Parti Osmangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Bedir Kara da, kış gününde çocuklara küçük birer hediye takdim etmek için bir araya geldiklerini söyledi.
Güzel ve anlamlı bir sosyal sorumluluk projesinin altına imza attıkları için kadın kollarını tebrik eden Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, “İnşallah çocuklarımız bu montları giydikleri zaman bizim onlara nasıl sarıldığımızı hissederler. İyi günlerde kullansınlar, yüzleri hep böyle gülsün” ifadesini kullandı.
Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ise, “Bizim kadın kollarımız siyasi bir kuruluş olmanın yanı sıra Türkiye’nin ve neredeyse dünyanın büyük sivil toplum kuruluşlarından bir tanesidir. Adeta bir okul gibi faaliyet göstermektedir” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından milletvekilleri ve parti yöneticileri çocukları elleriyle giydirdi.
Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2016, 16:22

Ali Sünlüklü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner82

banner83