banner12
23 Nisan 2018 Pazartesi

YSK seçime girebilecek partileri açıkladı

Burhaniye’de Kaymakam Öner Siyasi Partileri Ziyaret Etti

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 8 ay önce ilçeye atanan Kaymakam Hüseyin Öner, iadeyi ziyaretlerini sürdürürken, Öner’in dünkü ziyaret programında da Ak Parti, CHP ve MHP ziyareti vardı. Parti ilçe merkezlerinde ilçe başkanları ve...

10 Mart 2016 Perşembe 13:13
Burhaniye’de Kaymakam Öner Siyasi Partileri Ziyaret Etti

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 8 ay önce ilçeye atanan Kaymakam Hüseyin Öner, iadeyi ziyaretlerini sürdürürken, Öner’in dünkü ziyaret programında da Ak Parti, CHP ve MHP ziyareti vardı. Parti ilçe merkezlerinde ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Öner, ilçedeki seviyeli siyaset için ilçe başkanlarına teşekkür etti.
Kaymakam Hüseyin Öner’in ilk ziyareti AK Parti İlçe Başkanlığına oldu. Burada İlçe Başkanı Onur Bedir tarafından karşılanan Kaymakam Öner, Onur Bedir ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet etti. Daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına geçen Kaymakam Öner. İlçe Başkanı Tarık Erdil ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Kaymakam Öner’in son ziyareti de Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı oldu. Burada da İlçe Başkanı Hüseyin İnceefe ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Kaymakam Hüseyin Öner, yaptığı konuşmalarda ilçe başkanları ve yönetimlerine teşekkür etti. İlçede seviyeli bir siyaset yapıldığını anlatan Kaymakam Hüseyin, birlik ve beraberlik içinde güzel hizmetler yapılabileceğini anlattı. İlçe Başkanlıklarına iadeyi ziyarette bulunduğunu anlatan Kaymakam Hüseyin Öner, siyasetin en keskin olduğu günler de bile ilçede herhangi bir sıkıntı yaşanmadığını anlattı ve ilçenin ve halkın yararına olan konularda bir araya gelinmesini istediklerini söyledi. AK Parti İlçe Başkanı Onur Bedir, CHP İlçe Başkanı Tarık Erdil ile MHP İlçe Başkanı Hüseyin İnceefe, Kaymakam Öner’e belediye meclis üyeleri ile yönetim kurulu üyelerini tanıttı. İlçe başkanları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

    Yorumlar

EN ÇOK SIĞINMACILARA KAPISINI AÇAN ÜLKELER

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 13 Nisan 2018 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV