banner78

TÜMSİAD Üyelerine Müjde

TÜMSİAD Aydın Şubesi yönetim kurulu, TÜMSİAD Genel Merkezi’nde ziyaret ve görüşmelerde bulundu.Derneğin İstanbul’da bulunan merkez binasında gerçekleşen ziyarette TÜMSİAD Aydın Şube Başkanı Nusret Ünal ve yeni yönetim kurulu hazır...

TÜMSİAD Üyelerine Müjde
TÜMSİAD Aydın Şubesi yönetim kurulu, TÜMSİAD Genel Merkezi’nde ziyaret ve görüşmelerde bulundu.
Derneğin İstanbul’da bulunan merkez binasında gerçekleşen ziyarette TÜMSİAD Aydın Şube Başkanı Nusret Ünal ve yeni yönetim kurulu hazır bulundu. TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, genel merkez yöneticileri ve teknik kadronun ev sahipliğindeki ziyarette ülke ekonomisi ve Aydın ekonomisi konuları merkezinde bir toplantı yapıldı.
Toplantının ardından teknik kadro tarafından sunum yapıldığını ifade eden TÜMSİAD Şube Başkanı Ünal, bu sunumun içeriğinin TÜMSİAD heyetini hem şaşırttığını hem de sevindirdiğini söyledi. Ünal, “Ülke genelinde 12 bin civarı üyesi bulunan TÜMSİAD bir e-Pazar zonu oluşturuyor. Buna göre TÜMSİAD üyeleri iştigal ettikleri konuları detaylı olarak genel merkezin sistemine giriyor. Her üye için birden fazla ihtisas konusu sisteme girilebiliyor. Bu sayede oluşturulan bilgi bankası üyelerin kendilerine özel hazırlanmış şifreler aracılığıyla üyelerce görülebilen bir e- Pazar a dönüşüyor. Üyeler arası güvenli ve hızlı ticareti pekiştirmek amacıyla geliştirilen sistem; web sayfası olarak hizmet verebildiği gibi, akıllı telefonlarda kullanılmak üzere uygulama haline de getiriliyor” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner82

banner83