banner12
20 Nisan 2018 Cuma

DEDİĞİMİZ ÇIKTI

TÜMSİAD Üyelerine Müjde

TÜMSİAD Aydın Şubesi yönetim kurulu, TÜMSİAD Genel Merkezi’nde ziyaret ve görüşmelerde bulundu.Derneğin İstanbul’da bulunan merkez binasında gerçekleşen ziyarette TÜMSİAD Aydın Şube Başkanı Nusret Ünal ve yeni yönetim kurulu hazır...

16 Şubat 2016 Salı 08:10
TÜMSİAD Üyelerine Müjde

TÜMSİAD Aydın Şubesi yönetim kurulu, TÜMSİAD Genel Merkezi’nde ziyaret ve görüşmelerde bulundu.
Derneğin İstanbul’da bulunan merkez binasında gerçekleşen ziyarette TÜMSİAD Aydın Şube Başkanı Nusret Ünal ve yeni yönetim kurulu hazır bulundu. TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, genel merkez yöneticileri ve teknik kadronun ev sahipliğindeki ziyarette ülke ekonomisi ve Aydın ekonomisi konuları merkezinde bir toplantı yapıldı.
Toplantının ardından teknik kadro tarafından sunum yapıldığını ifade eden TÜMSİAD Şube Başkanı Ünal, bu sunumun içeriğinin TÜMSİAD heyetini hem şaşırttığını hem de sevindirdiğini söyledi. Ünal, “Ülke genelinde 12 bin civarı üyesi bulunan TÜMSİAD bir e-Pazar zonu oluşturuyor. Buna göre TÜMSİAD üyeleri iştigal ettikleri konuları detaylı olarak genel merkezin sistemine giriyor. Her üye için birden fazla ihtisas konusu sisteme girilebiliyor. Bu sayede oluşturulan bilgi bankası üyelerin kendilerine özel hazırlanmış şifreler aracılığıyla üyelerce görülebilen bir e- Pazar a dönüşüyor. Üyeler arası güvenli ve hızlı ticareti pekiştirmek amacıyla geliştirilen sistem; web sayfası olarak hizmet verebildiği gibi, akıllı telefonlarda kullanılmak üzere uygulama haline de getiriliyor” diye konuştu.

    Yorumlar

EN ÇOK SIĞINMACILARA KAPISINI AÇAN ÜLKELER

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 13 Nisan 2018 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV