banner12
23 Nisan 2018 Pazartesi

YSK seçime girebilecek partileri açıkladı

8 Mart’ta 8 Kadın’ın İsimsiz Fotoğraf Sergisi Yoğun İlgi Gördü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında aralarında Aydın’ın da bulunduğu farklı şehirlerden 8 kadın fotoğrafçının isimsiz fotoğraf sergisi yoğun ilgi gördü.8 Mart’ta, 8 kadın fotoğrafçı tarafından Ankara TFSF Sanat...

10 Mart 2016 Perşembe 13:07
8 Mart’ta 8 Kadın’ın İsimsiz Fotoğraf Sergisi Yoğun İlgi Gördü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında aralarında Aydın’ın da bulunduğu farklı şehirlerden 8 kadın fotoğrafçının isimsiz fotoğraf sergisi yoğun ilgi gördü.
8 Mart’ta, 8 kadın fotoğrafçı tarafından Ankara TFSF Sanat Galerisi’nde açılan İsimsiz fotoğraf sergisi yoğun ilgi gördü. Aylin Kırgözoğlu, Gülsev Pınar Aydın, Havva Çiftçioğlu Önder, Nadire Günday, Sema Kösoglu Karlıova, Şiir Dürüst, Zehra Soylu Çöplü ve Zeynep Özcan’ın fotoğraflarından oluşan sergi ile ilgili bilgi veren Aydınlı Fotoğraf Sanatçısı Nadire Günday “Biz; sözcükler yerine, fotoğraf makinesi kullanmayı tercih eden 8 kadın, birlikte yola çıktığımız bu sergide her birimiz kendi tarzımızı yansıttık. Aynı coğrafyada değil ama aynı düzlemde buluştuk. Anlatacağımız çok şey vardı.. Kimi mutluluğa, kimi acıya dair.. İçlerinden adımıza, kendi yüreklerimizin yettiği kadarını seçtik. Tıpkı yaşamlarımızda yaptığımız gibi…Daha da ötesini fotoğraf anlatsın istedik" dedi.

    Yorumlar

EN ÇOK SIĞINMACILARA KAPISINI AÇAN ÜLKELER

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 13 Nisan 2018 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV