banner78

8 Mart’ta 8 Kadın’ın İsimsiz Fotoğraf Sergisi Yoğun İlgi Gördü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında aralarında Aydın’ın da bulunduğu farklı şehirlerden 8 kadın fotoğrafçının isimsiz fotoğraf sergisi yoğun ilgi gördü.8 Mart’ta, 8 kadın fotoğrafçı tarafından Ankara TFSF Sanat...

8 Mart’ta 8 Kadın’ın İsimsiz Fotoğraf Sergisi Yoğun İlgi Gördü
8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında aralarında Aydın’ın da bulunduğu farklı şehirlerden 8 kadın fotoğrafçının isimsiz fotoğraf sergisi yoğun ilgi gördü.
8 Mart’ta, 8 kadın fotoğrafçı tarafından Ankara TFSF Sanat Galerisi’nde açılan İsimsiz fotoğraf sergisi yoğun ilgi gördü. Aylin Kırgözoğlu, Gülsev Pınar Aydın, Havva Çiftçioğlu Önder, Nadire Günday, Sema Kösoglu Karlıova, Şiir Dürüst, Zehra Soylu Çöplü ve Zeynep Özcan’ın fotoğraflarından oluşan sergi ile ilgili bilgi veren Aydınlı Fotoğraf Sanatçısı Nadire Günday “Biz; sözcükler yerine, fotoğraf makinesi kullanmayı tercih eden 8 kadın, birlikte yola çıktığımız bu sergide her birimiz kendi tarzımızı yansıttık. Aynı coğrafyada değil ama aynı düzlemde buluştuk. Anlatacağımız çok şey vardı.. Kimi mutluluğa, kimi acıya dair.. İçlerinden adımıza, kendi yüreklerimizin yettiği kadarını seçtik. Tıpkı yaşamlarımızda yaptığımız gibi…Daha da ötesini fotoğraf anlatsın istedik" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner82

banner83