Emniyet Binası Yakınında Bomba Yüklü Araç Alarmı

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü binasına 50 metre mesafede bulunan bir aracın bomba yüklü olduğu ihbarını alan polis ekipleri alarma geçti.Edinilen bilgiye göre, Atatürk Bulvarı Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü binasına yaklaşık 50...

Emniyet Binası Yakınında Bomba Yüklü Araç Alarmı
banner98
Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü binasına 50 metre mesafede bulunan bir aracın bomba yüklü olduğu ihbarını alan polis ekipleri alarma geçti.
Edinilen bilgiye göre, Atatürk Bulvarı Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü binasına yaklaşık 50 metre mesafede olan park halindeki bir otomobilin bomba yüklü olduğu ihbarını alan polis ekipleri harekete geçerek olay yerine gitti. Araç çevresinde ve civardaki cadde ile ara sokaklarda geniş güvenlik önlemleri alındı. Alınan geniş güvenlik önlemlerinin ardından otomobil sahibine polis ekipleri tarafından ulaşıldı. Polis ekipleri tarafından ulaşılan otomobil sahibi otomobilinin yanına gelerek araç kapılarını açtı. Açılan araç kapıları sonrası polis ekipleri araç içerisinde titiz bir inceleme gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen incelemeler ve çalışmalar neticesinde ihbarın asılsız olduğu anlaşılırken, araç içerisinde dikilmeye hazır ağaç fidanları bulundu.
Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2015, 08:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner100

banner96