banner12
23 Nisan 2018 Pazartesi

YSK seçime girebilecek partileri açıkladı

Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Çerkeslerle Buluştu

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara Çerkes Derneği ve Başkent Dostluk Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği yemeğe katıldı. Organizasyonun ev sahipliği yapan Dernek Başkanı Yinal Kozok, “Fethi Başkanımız gerçek bir Çerkes...

03 Ağustos 2014 Pazar 10:22
Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar, Çerkeslerle Buluştu

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara Çerkes Derneği ve Başkent Dostluk Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği yemeğe katıldı. Organizasyonun ev sahipliği yapan Dernek Başkanı Yinal Kozok, “Fethi Başkanımız gerçek bir Çerkes dostu. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyor” dedi.
Ankara Çerkes Derneği’nin Yaşamkent’te inşaatı devam eden sosyal tesisinde gerçekleşen yemeğe Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar’ın yanı sıra BİRKAFFED Başkanı Ata Katı, Başkent Dostluk Kulübü Başkanı Kanşav Hurmi ve çok sayıda Çerkes katıldı.
YAŞAR’A TEŞEKKÜR
15 Eylül tarihinde açılması planlanan sosyal tesisin ne aşamaya geldiğini dernek üyelerine göstermek için bu organizasyonu düzenlediklerini kaydeden Çerkes Derneği Başkanı Yinal Kozok, “Tamamlandığında önemli bir ihtiyacımızı giderecek olan, Çerkeslerin uğrak yeri olacak bu tesisin hayata geçmesinde büyük emekleri olan Yenimahalle Belediye Başkanımız Fethi Yaşar’a çok teşekkür ediyorum. Kendisi gerçek bir Çerkes dostu. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyor” dedi.
Tesisin bir an önce tamamlanabilmesi için hummalı bir çalışa yürüttüklerini kaydeden Kozok, “Burada uzun yıllar hep birlikte çok güzel etkinlikler yapacağız” diye konuştu.
“ÇERKES DOSTLARIMLA OLMAKTAN ONUR DUYUYORUM”
Çerkeslerle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Yaşar ise “Türkiye Cumhuriyeti’nin değerlerine sıkı sıkıya bağlı Çerkes dostlarımla buluşmaktan onur duyuyorum” ifadelerini kullandı.
Ülkede birlik ve beraberliğin cumhuriyetin değerlerine bağlı kalınarak sağlanabileceğine vurgu yapan Yaşar, “Kökümüz ne olursa olsun birbirimizi sevmek, birbirimize saygı göstermek zorundayız” dedi.

    Yorumlar

EN ÇOK SIĞINMACILARA KAPISINI AÇAN ÜLKELER

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner51
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
E-GAZETE
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 13 Nisan 2018 Manşeti
  • Bursa'nın En Güncel Haber Sitesi - Dünya ve Türkiye Haberlerini  Bizimle Yakalayın - 21 Eylül 2017 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV